1

Splits

8.3km

Pos Name Club Age Class Time
1st Matthew Patten EVT M21 74:10
2nd Oisin Stronach ALT M18 81:21
3rd Dion McKenzie ALT M35 90:08
4th Jemery Day ALT M50 91:06
5th Sebastian O'Halloran ALT   92:39
6th Allan Hood WRT M45 98:05
7th Kenneth McLean EVT M50 98:55
8th Darryl Smith WRT M55 99:23
9th Matthew Cohen ALT M35 108:56
10th Andrew Mackay ALT M18 125:19
11th Julian Roscoe ALT M65 195:13
m12-17 Talias Team     189:49

2

Splits

7.275km

Pos Name Club Age Class Time
1st Nicola Marshall ALT W20 93:03
2nd Hannah Goddard EVT W18 99:44
3rd Bec Butler ALT W20 102:57
4th Sven Johnson EVT M45 125:12
m7-10 rtd Amy Buckerfield ALT W21  

3

Splits

6.075km

Pos Name Club Age Class Time
1st Andrew Stocks WRT M45 62:52
2nd Gary Carroll ALT M50 74:10
3rd Rachel Allen ALT W16 74:51
4th Jake West ALT M16 77:00
5th Luke West ALT M16 79:26
6th Peter Crofts   M55 93:26
7th Mick Cooper ALT M50 100:02
8th Ella Johnson EVT W18 105:47
9th Charles Dragar ALT M55 110:19
10th Kim Carroll ALT W35 112:11

4

Splits

5.325km

Pos Name Club Age Class Time
1st Bert Elson ALT M60 63:13
2nd Randall Hope WRT M60 69:19
3rd Johann Burgess ALT M16 70:33
4th Lindsay Pender ALT M60 73:18
5th Mark Buckerfield ALT M55 75:00
6th Simon Allen ALT M50 77:28
7th Sebastian Burgess ALT M55 80:27
8th Martin Bicevskis ALT M60 81:19
9th Mark Hey WRT M60 84:17
10th Paccy Stronach ALT M50 93:47
11th Karen Wild-Allen ALT W45 96:42
12th Liz Canning WRT W50 98:56
13th Gayle West ALT W45 101:25
14th Jane Cusick ALT W50 135:12
15th Andrew Barber ALT M50 144:27

5

Splits

3.95km

Pos Name Club Age Class Time
1st Luke Nichols EVT M18 57:28
2nd John Brammall EVT M70 66:50
3rd Helena Griggs ALT W70 73:47
4th Judy Davis ALT W55 75:34
5th Wayne Griggs ALT M70 75:36
6th Kieren Black WRT M14 78:58
7th Robyn Chapman ALT W60 82:10
8th Jan Hardy ALT W60 83:58
9th Hilary Cane ALT W65 86:26
10th Rosie Rutledge ALT W55 86:49
11th Diana Cossar-Burgess ALT W55 89:56
12th Donelda Niles EVT W50 90:27
13th Elizabeth Bicevskis ALT W60 93:26
14th Ron Briggs EVT M70 102:57
15th Sally Salier ALT W65 107:52
16th Valerie Brammall EVT W70 112:29
17th Beverley Miller ALT W65 131:38

6

Splits

2.675km

Pos Name Club Age Class Time
1st Joshua Allen ALT M14 39:58
2nd Dexter Canning WRT M12 45:59
3rd Hugh Fitzgerald WRT M50 46:44
4th Phil Tracey WRT   56:22
5th Tony Mount ALT M80 56:35
6th Ethan Stubbs EVT M 14 69:19

7

Splits

3.4km

Pos Name Club Age Class Time
1st Jaidyn Gluskie ALT M14 50:41
2nd Mikayla Cooper ALT W12 70:15
3rd Aidan Black WRT M12 75:38
4th Jane Catchpole     84:31
5th Eleanor McLean EVT W12 86:42
6th Madeleine Dragar ALT W14 96:59
7th Arabella Phillips EV-T   97:25
8th Merilyn Fenn     107:55
9th Chamberlain Tigers     109:37
10th Anne -Maree Mackay ALT W50 116:31
11th Alexander Mackay ALT M14 116:43
12th Debbie Bourke ALT W50 122:13
rtd Christine Palmer DRV W45  

8

Splits

3.15km

Pos Name Club Age Class Time
1st Ingrid Roberts   W10 64:37
2nd Gus O'Halloran   M10 69:31
3rd Chamberlain Tassie Devils     129:35

9

Splits

2.6km

Pos Name Club Age Class Time
1st Charlie Cooper ALT M10 38:15
2nd Liana Stubbs EVT W10 53:33